ACEER-gidslijst

ACEER-redacteur ACEER Redactie
Adela Indriago Medewerker natuurbehoud
Alexis Bailey Leraar
Angelica Mishaja Kunstenaar in residentie
Ana Priscila Peralta Aguilar Medewerker natuurbehoud
Arianna Ertl Herfst Semester Stage 2020
Ashley Carter Leraar
Alanna Tarkington Directeur betrekkingen met het regenwoud
Aaron Terry Kunstenaar in residentie
Anna Zachau Kunstenaar in residentie
Barbara Prillaman Leraar
Ben Hemmings Filmmaker
Brian Griffiths Uitvoerend directeur
Brooklyn Dodd Leraar
Carolyn Keller Bijdrager
Cathy McGuire-Groft Medewerker van een mede door ACEER gesponsord seminar aan de UD.
Cecilia Borda Quispe Socia como parte de Nature Explorers
Charles Zondag 2021 Stagiaire
Christine Tapert Leraar
Chris Tigra Kunstenaar in residentie
Cynthia Papettas Leraar
David Ostheimer Leraar
Denise Polk Professor Communicatie en Media
Donovan Aldridge 2021 Stagiaire
Duke Williams
Dylan Francis Videograaf
Erin Tighe 2021 Stage
Elizabeth Swanson Andi Conservation Fellow - ondersteund door Amazon Aid
Ethan Scott Duvall Medewerker natuurbehoud
Felipe Castelblanco Kunstenaar in residentie
Hannah Stewart 2021 Stagiaire
Holly Bryk Leraar
Holly O'Donnell Directeur onderzoek, medevoorzitter adviescomité wetenschap en onderwijs
Henry Ortiz Kunstenaar in residentie
Ilaria Mazzoleni Kunstenaar in residentie
Jessica Suarez Medewerker natuurbehoud
Jon Cox Voorzitter
Jordan Silberman Geograaf, redacteur & webontwikkelaar
Joseph Parrett Leraar
Judith Westveer Wetenschappelijk journalist
Luis Gustavo Arruda Medewerker natuurbehoud
Lindsay Schmittle ACEER kunstenaar in residentie
Liselot Lange Medewerker natuurbehoud
Elizabeth Benson Medewerker natuurbehoud
Lorie Smith Collega leraar
Madison Ryan ACEER Stagiair
Maisie McNeice Conservation Fellow - ondersteund door Amazon Aid
Maricielo Antunez Medewerker natuurbehoud
Marcos Carello Medewerker natuurbehoud
Maria Ines Rivadeneira 2021 Conservation Fellow
Merry Ostheimer Leraar
Mike Doody Leraar
Miguel Monteiro Medewerker natuurbehoud
Monica Cohen Docent wetenschap
Paul Morgan Bestuursvoorzitter
Pablo Serret de Ena Kunstenaar in residentie
Rachel Greenman Directeur Filantropie
Rachel Kinane Zomerstage 2020
Raquel Ruth Condori Mamani Socio - Natuurverkenners
Riccardo Mattea Medewerker natuurbehoud
Riley Fortier Medewerker natuurbehoud
Roger Mustalish Vice President
Roy Riquelme Medewerker natuurbehoud
Rosario Soria Kunstenaar in residentie
Rut Mottoccanchi Medewerker natuurbehoud
Samantha Pietryak Leraar
Jose Cueva Santos Medewerker natuurbehoud
Tara Muenz Partnering Wetenschapper
Terri Shadle Digitaal en grafisch ontwerper
Therany Gonzales Ojeda Wettelijk vertegenwoordiger
Tiffany Rodenheiser Leraar
Tricia Griffin Ethicus
David "Vico" Méndez
Vítor da Silva Emerging Conservation Fellow: Inheemse stemmen en cultuurbehoud